top of page
SPOLUPRÁCE S HANDLEREM

Handlery už si dlouho nenajímají pouze lidé se zdravotní indispozicí. Hlavním úkolem profesionálního vystavovatele je předvést psa v tom nejlepším světle, vyzdvihnout jeho přednosti a skrýt (nebo alespoň neupozorňovat) na jeho nedostatky, čímž maximalizuje jeho šance na úspěch.

 

Aby handler této „iluze dokonalosti“ docílil, musí nejen rozumět standardu daného plemene, ale potřebuje také velké množství zkušeností se světem výstav. Ty pak může zúročit nejen v kruhu, ale například i při strategickém plánování výstav, groomingu, výživě a udržování psa v té nejlepší kondici. Dlouhodobá spolupráce s kvalitním handlerem tedy rozhodně není pouze o pěti minutách v kruhu, ale především o mentoringu majitele.

tdht_spolecna.jpeg
ČÍM SE LIŠÍ TOP DOG HANDLING?

Již více než 18 let se aktivně věnujeme vystavování psů všech plemen. Všechny jsme začaly zkušenosti sbírat již v  dětství v soutěži Junior Handling, kde stovky rozhodčích formovaly a oceňovaly naše handlerské schopnosti. Řadily jsme se mezi nejlepší soutěžící roku, porážely zahraniční konkurenci a úspěšně reprezentovaly naši zemi na Crufts, Světových a Evropských výstavách. Postupně jsme začaly předvádět psy profesionálně i mimo Junior Handling.

 

Naše svěřence jsme dovedly k nepřebernému množství šampionátů, desítkám výher BEST IN SHOW a Světových či Evropských vítězů. Každý rok se námi předvádění psi umisťují v české soutěži TOP DOG, kterou se nám již několikrát podařilo vyhrát ve všech kategoriích. Kromě toho jsme např. vybojovaly tituly BOB s velmi početnými plemeny na výstavě Crufts nebo BEST IN SHOW na prestižní výstavě v chorvatském Splitu či českém Šampionu Šampionů.

Výstavy psů jsou naší obrovskou vášní. Víme, že každý pes je osobnost, proto lpíme na modelu dlouhodobé spolupráce, který nám dovoluje navázat s každým svěřencem blízký vztah. Bereme je ale také jako společenskou událost plnou lidí se stejným zájmem, kteří navíc výsledek neberou smrtelně vážně. Výstavy jsou konec konců přece vždy důvodem k oslavě a radosti.

 

JAK SE S NÁMI SPOJIT ?

Pokud máte doma pejska, o kterém Vám chovatel či rozhodčí řekli, že je krásný, ale zasloužil by si jistější předvedení, výstavy Vás baví a láká Vás dlouhodobá spolupráce, neváhejte nás oslovit! Napište, o jaké plemeno se jedná, jak je Váš pes starý, jaké výstavy plánujete přihlásit a ideálně přiložte i aktuální fotku. Nemusíte být výstavní matador, rády Vám vše vysvětlíme a poradíme. Těšíme se na Vaši zprávu!

 

KONTAKTUJTE NÁS

Děkujeme za vyplnění, brzy se ke zprávě dostaneme.

bottom of page