top of page

Lekce handlingu

Naučíme vás předvést svého psa správně a výstavu si užít.

TDH Academy je tu pro vás, ať už začínáte nebo jste zkušení handleři. Ukážeme vám naše tipy a triky, díky kterým se váš pes ukáže v tom nejlepším světle.

Seminar-31.jpg

Vždy pod vedením profesionálních handlerek

Již více než 19 let se aktivně věnujeme vystavování psů všech plemen na vrcholové úrovni.

Všechny jsme sbíraly dlouhé roky zkušenosti v Junior Handlingu a později jsme začaly předvádět psy našim klientům. S mnoha svěřenci se nám podařilo dosáhnout vítězství, která se zapsala do historie (nejen) české kynologie.

Na lekcích se potkáte vždy s námi, ne s externími pomocníky. Na tom si zakládáme.

Rozvrh lekcí

Každé město má svůj rezervační systém Dogres, ve kterém si objednáváte kredity a rezervujete lekce.

Seminar-17.jpg

INTENZIVNÍ WORKSHOP 
PRO ZAČÁTEČNÍKY

Výstavy psů a handling úplně od základů. 

 • Jaké druhy lekcí nabízíte?
  Pravidelné lekce: LIMITKA - zde jsou pouze 1-2 pejsci na lektora, což nám umožňuje individuální přístup. Ideální jako první lekce u nás, také pro řešení zlozvyků nebo ladění detailů k dokonalosti. ZAČÁTEČNÍCI - skupinová lekce, kde se soustředíme na správný postoj a pohyb, socializaci. POKROČILÍ - skupinová lekce, kde už předpokládáme dobré zvládání postoje a pohybu. Program je svižnější a věnujeme se nečekaným situacím na výstavách. VÝSTAVA NANEČISTO - věrná kopie výstavy, se vstupním listem, číslem, rozhodčím, posudkem atd. Doporučujeme, pokud jste na výstavě nikdy nebyli a chcete si zkusit její průběh. Jednorázové workshopy: Dále pro úplné nováčky míváme WORKSHOP Od základů, který trvá 3-4 hodiny a obsáhne to nejnutnější z teorie i praxe vystavování. Aktuality najdete na: www.topdoghandling.cz/workshop *Nabídka lekcí se může v jednotlivých městech lišit.
 • Nikdy jsme na výstavě nebyli. Která lekce je pro nás nejlepší?
  V tomto případě nám klasická lekce na komplexní přípravu nebude stačit. Doporučujeme absolvovat WORKSHOP Od základů, kde se během 3-4 hodin dozvíte vše potřebné a také se naučíte svého psa vystavit. Podrobnosti najdete na www.topdoghandling.cz/workshop
 • Kam se štěňátkem?
  Doražte na Začátečníky, kde jedeme pomalejším tempem, případně Limitku, pokud si nevíte rady a preferujeme individuální přístup.
 • Kde najdu rozvrh lekcí v jednotlivých městech?
  Nepoužívejte raději filtrování, pak systém občas zlobí. Nastavte si hlídacího psa na vypisování nových lekcí :) PRAHA (+Studeněves): https://tdhacademy-praha.dogres.cz/trainings PARDUBICE: https://tdhacademy-pardubice.dogres.cz/trainings LIBEREC: https://tdhacademy-liberec.dogres.cz/trainings OSTRAVA: https://tdhacademy-ostrava.dogres.cz/trainings
 • Jak funguje přihlašování v Dogresu?
  Je to jednoduché, nebojte. Zaregistrujte se na webu a pak už můžete používat aplikaci v mobilu. Zažádáte o členství a na email obdržíte unikátní přihlašovací kód. Přihlásíte se kódem a v menu dobijete kredity, platnost není omezena časově. Zaplatíte částku převodem na účet (přes QR) se správným variabilním symbolem. Kredity se připisují po pár hodinách, proto si je dobíjejte vždy s předstihem. Rezervujte si lekce. Pokud je lekce plná, můžete se nahlásit jako náhradník. V případě uvolnění místa Vám přijde na email upozornění o možnosti přihlášení na lekci. Z lekcí se lze odhlásit nejpozději 24h předem (Limitky 48h).
 • Zajímá mě něco jiného. Kam se můžu obrátit?
  Napište nám na topdoghandling@gmail.com a se vším poradíme.
Jak to, že s Vámi pes chodí tak krásně a stojí jako socha? 

 

Rády se s vámi podělíme o letité know-how a pomůžeme vám k dosažení cílů, ať už je to kvalitní prezentace vašeho psa nebo výhra v závěrečných soutěžích.

bottom of page